Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
5 éve | Szántó Imréné Mária | 0 hozzászólás
"Ha veszítettél már el valakit, tudod, hogy a
vesztés pillanatában szeretted a legjobban és a legigazabban. Amikor
szembesültél azzal, hogy ,,nincs". Amikor a sors letépi rólunk azt, akit
szeretünk, s ott maradunk kifosztva, egyedül - a hiányban döbbenünk rá,
mennyire szerettük. Utólag. És jönnek az emlékek: a közönyös
hétköznapok, a szürke reggelek, a fáradt fölkelések, a rosszkedvű
morgások, veszekedések, összezördülések, a kellemetlen esték, amikor nem
történt semmi, csak ültetek egymás mellett, üresen - a hiány fájdalmas
érzésével visszanézve villámfényben látod meg a múltadat, s azt kiáltod:
- Milyen hülye voltam!
5 éve | Szántó Imréné Mária | 0 hozzászólás
Áldott legyen minden lélek, ki az égbe költözött,
|
|
|
5 éve | Szántó Imréné Mária | 0 hozzászólás
KÖSZÖNTŐ IDŐSEK NAPJÁRA.
Dsida Jenő: Én hívlak élni
Hallgasd meg mit suttog az élet,
élni hív újra meg újra téged.
Ne nézz vissza a sáros útra,
legyen előtted minden tiszta.
Emeld fel fejed, lásd meg a szépet
szemed kékjében égjen a fényed.
Lásd meg végre, hogy szeretnek
még akkor is, ha nevetnek,
hisz mosolyt te csalsz arcukra,
ismerj bennük magadra!
Soha ne bánd, ha fáj,
hisz erőre így találsz.
S mi most bánatot okoz
később nem lesz rá gondod.
Hidd el jól tudom, hogy fáj,
de hinnünk mindig muszáj.
Fogd a kezem, ha úgy érzed,
hogy szívedből kihull az élet.
Ne keresd már, hogy hol tévedtél,
ne sírj azon, mit meg nem tettél.
Gyere velem, én hívlak élni
vérző szívvel is remélni
.
Szántó Imréné Mária írta 2 napja a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Tragikus pillanat kihunyt a fényed, hiányzol fiam várok rád ...
Szántó Imréné Mária 2 napja új blogbejegyzést írt: Levél fiamhoz...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) emlékezés fórumtémában:
Ma anyámért és apámért mondok halk imát. Abba...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Mindazokért, akik sajnos már nem lehetnek közöttünk...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok! blogbejegyzéshez:
A pünkösd nemcsak emlék, nemcsak az emlékezés ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 3 hete a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Elmentél némán, csendben. Könnyezve őrizzük emlékedet. ...
Szántó Imréné Mária írta 3 hete a(z) Eszembe jutnak az együtt töltött napok Fülemben újra megcsendült a hangod Szinte látom minden mozdulatod Nem is tudhatod, mennyire váj hiányod. képhez:
Egy gyertya az asztalon Érted ég, Egy fénykép, mely őrzi...
Szántó Imréné Mária írta 3 hete a(z) EMLEKED-A-SZIVUNKBEN-EL képhez:
Egy könnycsepp legördül az arcomon, az azért van, mert ...
Szántó Imréné Mária 3 hete új blogbejegyzést írt: Nyugodjanak békében!
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu