Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
9 éve | Kosznáné Ruszin Ilona | 0 hozzászólás
Tisztálkodjál belülről és kívülről.
Felejts el mindent, ami a köznapok szertartása és feladata.
Az ünnepet nemcsak a naptárban írják piros betűkkel.
Nézd a régieket, milyen áhítatosan, milyen feltétlenül,
milyen körülményesen, mennyi vad örömmel ünnepeltek!
Az ünnep a különbözés. Az ünnep a mély és varázsos rendhagyás.
Márai Sándor"Az első gyertyát gyújtsuk azokért,
akik már nem lehetnek velünk.
A bölcs szívű vénekért, az ártatlan elesettekért.
Azokért, akik úgy óvtak minket az elmúlástól,
hogy maguk múltak el.
Köszönöm segítségedet Istennek Szent Angyala, kinek őrizetére vagyok bízva. Köszönöm mindazt, amivel ebben az életben oltalmaztál, s főképpen azt, amivel lelkemnek sokkal drágább életét körülvetted.
|
|
|
Szántó Imréné Mária írta 2 napja a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Tragikus pillanat kihunyt a fényed, hiányzol fiam várok rád ...
Szántó Imréné Mária 2 napja új blogbejegyzést írt: Levél fiamhoz...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) emlékezés fórumtémában:
Ma anyámért és apámért mondok halk imát. Abba...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Mindazokért, akik sajnos már nem lehetnek közöttünk...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok! blogbejegyzéshez:
A pünkösd nemcsak emlék, nemcsak az emlékezés ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Elmentél némán, csendben. Könnyezve őrizzük emlékedet. ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Eszembe jutnak az együtt töltött napok Fülemben újra megcsendült a hangod Szinte látom minden mozdulatod Nem is tudhatod, mennyire váj hiányod. képhez:
Egy gyertya az asztalon Érted ég, Egy fénykép, mely őrzi...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) EMLEKED-A-SZIVUNKBEN-EL képhez:
Egy könnycsepp legördül az arcomon, az azért van, mert ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Nyugodjanak békében!
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu