Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
7 éve | Szántó Imréné Mária | 0 hozzászólás
Szilágyi György:Így múlik el az életünk .
- Hol vagy fiam?
- S, te hol vagy mama?
Így múlik el az életünk: emlékezünk, emlékezünk.
Egy régi bál, egy régi tánc, mindegy mi volt, semmit se bánsz.
Így múlik el az életünk: emlékezünk, emlékezünk.
Örvénylik múltunk mély tava.
Nincs nyár heve, csak tél hava.
Csitult a láz, elmúlt a tánc, szemünk körül már több a ránc.
Így múlik el az életünk: emlékezünk, emlékezünk.
A gyermek még védtelen
|
|
|
Elmentél
Zizzeno a sárga levél
felkavarja az oszi szél.
A sírokon gyász csendje ül
arcokon bú és könny vegyül.
Szeretteink porladnak itt.
Halk legyen a fájó szó, csitt!
Könnyem is oly halkan pereg
fátylát vonja, csak ott lebeg.
Fehér márványból palota
nincsen ajtó, ablak rajta.
Tetején virágcsokor ül.
Úgy fáj valami legbelül!
7 éve | Szántó Imréné Mária | 1 hozzászólás
Köszöntenélek, s nem lehet.
Már fentről nézel vissza rám.
Ünnepelnék, együtt veled,
de nem vagy már itt, jó Anyám.
Emléked még szívemben él,
de karom többé el nem ér.
Sóhajom száll, mint lenge szél:
– Fogadd hálámat mindenért!
Te voltál létem angyala,
biztonság, fészek, szeretet.
Hozzám szólt lelked szép dala.
Hallgattam, s néztem szemedet.
7 éve | Szántó Imréné Mária | 0 hozzászólás
Édesanyám emlékszel
féltőn őrizted léptem'
Hol van az a kislány
kire egykoron vigyáztál?
Messze van már elhagyott
szívében szeretet lakozott
Kicsi leány kicsi leány,
szeressed az Édesanyád!
Ölelnélek féltenélek
ha tehetném szeretnélek
De velem vagy álmomban
tündökölsz a csillagokban.
Szomorúan felnézek az égre
s látlak fényes csillag képében,
Könnycsepp gördül arcomon,
lepereg az ajkamon.
Szántó Imréné Mária írta 2 napja a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Tragikus pillanat kihunyt a fényed, hiányzol fiam várok rád ...
Szántó Imréné Mária 2 napja új blogbejegyzést írt: Levél fiamhoz...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) emlékezés fórumtémában:
Ma anyámért és apámért mondok halk imát. Abba...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Mindazokért, akik sajnos már nem lehetnek közöttünk...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok! blogbejegyzéshez:
A pünkösd nemcsak emlék, nemcsak az emlékezés ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Elmentél némán, csendben. Könnyezve őrizzük emlékedet. ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Eszembe jutnak az együtt töltött napok Fülemben újra megcsendült a hangod Szinte látom minden mozdulatod Nem is tudhatod, mennyire váj hiányod. képhez:
Egy gyertya az asztalon Érted ég, Egy fénykép, mely őrzi...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) EMLEKED-A-SZIVUNKBEN-EL képhez:
Egy könnycsepp legördül az arcomon, az azért van, mert ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Nyugodjanak békében!
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Utolsó hozzászólás