Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Add ide ma nekem a tiszta, fehér rózsákat,
melyeket egy napon síromra akarsz tenni.
Rendezd el a szeretet liliomait
az én legdrágább vázámban.
Add ide nekem őket még ma,
illatuk még megszépíti életemet,
s örömöt szereznek nekem.
Add ide őket ma, mikor szívemet gyötri
a szeretet hiánya.
És azt a tüskét, amit most belém szúrsz,
azt ültesd, ahová való, a sírra.
Eljön a nap, mikor majd
semmit sem fogok rózsáidról tudni
és tüskéid sem fognak
szívemnek fájdalmat okozni.
"Ha veszítettél már el valakit, tudod, hogy a vesztés pillanatában szeretted a legjobban és a legigazabban. Amikor szembesültél azzal, hogy ,,nincs". Amikor a sors letépi rólunk azt, akit szeretünk, s ott maradunk kifosztva, egyedül - a hiányban döbbenünk rá, mennyire szerettük. Utólag. És jönnek az emlékek: a közönyös hétköznapok, a szürke reggelek, a fáradt fölkelések, a rosszkedvű morgások, veszekedések, összezördülések, a kellemetlen esték, amikor nem történt semmi, csak ültetek egymás mellett, üresen - a hiány fájdalmas érzésével visszanézve villámfényben látod meg a múltadat, s azt kiáltod: - Milyen hülye voltam! |
|
|
|
Ha tudtam volna, hogy utóljára lép ki az ajtón,
szorosan átöleltem volna, hogy ne hagyjon itt.
Ha tudtam volna, hogy utóljára mosolyog én rám,
visszamosolyogtam volna rá én is csendesen és némán.
Ha tudtam volna, hogy utóljára hallom a hangját,
figyeltem volna Rá, hogy halljam, ha érzem a hiányát.
Ha tudtam volna, hogy utoljára kér lehetetlent,
még ha tudom is, hogy hiába, megtettem volna mindent.
10 éve | Szántó Imréné Mária | 0 hozzászólás
fáradt a szív, és zokog a lélek.
Vigyél magaddal, egy szebb világba,
ahol a Jóisten, tevéled várna.
Vigyél magaddal, itt minden kietlen,
a tűz is kialudt, magányos szívemben.
Vigyél magaddal, itt hagyok mindent,
hogy befogadjon, kérd meg az Istent.
Vigyél magaddal, úgy fáj a magány,
lelkem már örökké, a sírodnál áll.
A
temető fehér-arany színekben tobzódik. A sírokon krizantém, fehér
színe az ártatlanságé, a halhatatlan léleké. A sírok felett imbolygó
fények, mint ezernyi, apró szentjánosbogárka, múltról és jövőről
mesélnek. Meggyújtom a mécsest, és nézem az apró lángocskát, hajladozik
erre-arra, egyszer az égig tör, máskor csak pislákol.
14 éve | [Törölt felhasználó] | 0 hozzászólás
A kertben, amelyben a ház állt, embermagasságig állt a szemét. A rendőröket kedd este hívták a X. kerületi Juhász utcába egy idős férfi eltűnése miatt. A szomszédok már napok óta nem látták a bácsit, ezért értesítették az egyenruhásokat. A 700 négyzetméteres kertet teljesen ellepte a szemét.A kupac közepén egy 80 négyzetméteres házikó állt, amelyet nehezen, a hulladékok között vájt úton lehetett csak megközelíteni.
Szántó Imréné Mária írta 2 napja a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Tragikus pillanat kihunyt a fényed, hiányzol fiam várok rád ...
Szántó Imréné Mária 2 napja új blogbejegyzést írt: Levél fiamhoz...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) emlékezés fórumtémában:
Ma anyámért és apámért mondok halk imát. Abba...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Mindazokért, akik sajnos már nem lehetnek közöttünk...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok! blogbejegyzéshez:
A pünkösd nemcsak emlék, nemcsak az emlékezés ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Elmentél némán, csendben. Könnyezve őrizzük emlékedet. ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Eszembe jutnak az együtt töltött napok Fülemben újra megcsendült a hangod Szinte látom minden mozdulatod Nem is tudhatod, mennyire váj hiányod. képhez:
Egy gyertya az asztalon Érted ég, Egy fénykép, mely őrzi...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) EMLEKED-A-SZIVUNKBEN-EL képhez:
Egy könnycsepp legördül az arcomon, az azért van, mert ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Nyugodjanak békében!
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Utolsó hozzászólás