Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE közösségi oldalán!
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE. és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Szántó Imréné Mária
EMLÉKEZZÜNK SZERETTEINKRE vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Lám ennyi az élet, gondoltad-e?
Egy pillanat és mindenek vége.
Szólni sem tudtál, hogy indulsz a messzeségbe.
Maradt a nagy bánat, egy csendes sírhalom.
Szerető szívekben örök gyász és fájdalom!
Teljesen összetörtél. Tele voltál kérdésekkel, miértekkel. Nem
értetted, mire volt ez jó, miért engedte meg Isten.Aztán jöttek a kedves
jó tanácsok, hogy "ennek így kellett lennie", meg, hogy "biztos nem
volt itt az ideje", és te azt kívántad némán, bárcsak ne szóltak volna
inkább egy szót sem.
9 éve | Szántó Imréné Mária | 1 hozzászólás
Mondd, emlékszel-e még édesanyádra,
Halkan szelíd, csitító szavára,
Mikor keblén szoptatva, éhesen,
Füledbe súgta - Nagyra nőj életem! -
Mondd, emlékszel-e még arra a dalra,
Amit dúdolgatott drága ajka,
Láztól égő, kicsiny tested féltve,
Aggódó könnycsepp csillogott szemébe.
Érezted-e, hogy testéből születtél,
S fájdalmából, létre emelkedtél.
|
|
|
9 éve | Szántó Imréné Mária | 2 hozzászólás
A mi édesanyánk drága szent egy asszony
Nem az volt a sorsa, hogy rózsát fakasszon,
Mert bizony az élet nem nagyon kímélte
A gondot, a sok bajt végtől végig élte.
A mi édesanyánk drága szent egy asszony,
Emléke is elég, hogy könnyet fakasszon,
Hej, virrasztott nehéz éjszakákon értünk,
Amikor a láztól majd hogy el nem égtünk.
Fáradt behunyt szemmel hányszor elgondolom:
Mi, kiket felnevelt ezer gondon, bajon,
Tudunk-e valaha hálásak is lenni,
Tudunk-e valamit ezért neki tenni?
Szántó Imréné Mária írta 2 napja a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Tragikus pillanat kihunyt a fényed, hiányzol fiam várok rád ...
Szántó Imréné Mária 2 napja új blogbejegyzést írt: Levél fiamhoz...
Szántó Imréné Mária írta 1 hete a(z) emlékezés fórumtémában:
Ma anyámért és apámért mondok halk imát. Abba...
Szántó Imréné Mária 1 hete új blogbejegyzést írt: Mindazokért, akik sajnos már nem lehetnek közöttünk...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok! blogbejegyzéshez:
A pünkösd nemcsak emlék, nemcsak az emlékezés ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Áldott Pünkösdi Ünnepeket Kívánok!
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Emlékezés vagy veszteség fórumtémában:
Elmentél némán, csendben. Könnyezve őrizzük emlékedet. ...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) Eszembe jutnak az együtt töltött napok Fülemben újra megcsendült a hangod Szinte látom minden mozdulatod Nem is tudhatod, mennyire váj hiányod. képhez:
Egy gyertya az asztalon Érted ég, Egy fénykép, mely őrzi...
Szántó Imréné Mária írta 2 hete a(z) EMLEKED-A-SZIVUNKBEN-EL képhez:
Egy könnycsepp legördül az arcomon, az azért van, mert ...
Szántó Imréné Mária 2 hete új blogbejegyzést írt: Nyugodjanak békében!
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Utolsó hozzászólás